Kaynak Kalıpları - Kaynak Dayama Kalıpları İmalatı

İhtiyaca göre tasarlanan kaynak dayama kalıpları imalatını yapmaktayız. L kasa kaynak kalıbı, Düz kanat kaynak kalıbı, Damlalıklı kanat kaynak kalıbı, T kasa kaynak kalıbı, Pervazlı kasa kaynak kalıbı, Sürgü kanat kaynak kalıbı, sineklikli sürgü kaynak kalıbı gibi profil modellerine göre kaynak dayama kalıbı imalatı yapılmaktadır. 

Kaynak dayama kalıbı hammadde olarak  aluminyum(6013-6053) ve bazı durumlarda çelik(1040) malzemelerden üretilebilir. Müşteri isteği ve ihtiyaçlarına göre üretim şekli ve tasarım değişiklik gösterebilir.

Kaynak dayama kalıpları , Tek kafa makineye göre , Çift kafa makineye göre ve Dört kafa makineye göre imal edilmektedir. Kullanılan makine markasına göre kalıp tasarımları değişiklik göstermektedir. 

Üniversal makinelere uygun olarak üretilen L Kasa Kaynak dayama kalıpları aluminyum malzemeden üretilmektedir. Makinelere uygun olacak şekilde ölçülendirilir.

Üniversal makinelere uygun olarak üretilen Düz Kanat Kaynak dayama kalıpları aluminyum malzemeden üretilmektedir. Makinelere uygun olacak şekilde ölçülendirilir.

Üniversal makinelere uygun olarak üretilen Damlalıklı Kanat Kaynak dayama kalıpları aluminyum malzemeden üretilmektedir. Makinelere uygun olacak şekilde ölçülendirilir.