Profilleri Çıtalarının Kesimi İçin Kullanılan Çıta Kalıbı İmalatı

İhtiyaca göre tasarlanan çıta kesim kalıplarımız. İsteklerinize göre tek cam, çift cam, sürgü çıtalarının da bulunduğu tasarımlar yaparak, bazı durumlarda 6 çıtayı tek bir kalıpta kestirerek, imalatçıların kalıp değişim sırasında ki iş kaybı ve ayar maliyetlerini düşürüyoruz.

Çıta kalıpları plastik (PE), sert plastik(PVC), aluminyum(6013-6053) ve bazı durumlarda çelik(1040) malzemelerden üretilebilir. Müşteri isteği ve ihtiyaçlarına göre üretim şekli ve tasarım değişiklik gösterebilir.

Çıta kalıpları , İmalatçıların kullandığı çıta kesme makinalarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Üniversal makinalara uygun olarak üretilen çıta kesme kalıbı. plastik malzemeden üretildiğinden dolayı ekonomiktir. İsteğe göre tek cam, çift cam, ısı cam, sürgü çıtaları yerleştirilebilir.

Kaban makinaya uygun olarak üretilen çıta kesme kalıbı. Aluminyum alt , plastik üst malzemeden üretilmektedir. İsteğe göre tek cam, çift cam, ısı cam, sürgü çıtaları yerleştirilebilir.

Murat makineye uygun olarak üretilen çıta kesme kalıbı. alt taraf aluminyum üst taraf PE plastik malzemeden üretiliyor. İsteğe göre tek cam, çift cam, ısı cam, sürgü çıtaları yerleştirilebilir.